Muhteşem İyilik Festivali…

Emre Aydın bu kez “İyilik Gönüllüleri” için söyledi. İyilik Festivali’nde folklor gösterileri ve birçok çeşitli etkinlikler de yer aldı.

Haber720-1

Kıbrıs Vakıflar İdaresi çatısı altında “Sadece İyilik” yapan İyilik Gönüllüleri 11.09.2019 Tarihinde “İyilik Festivali” düzenledi.
Ücretsiz olan İyilik Festivali’nde Türk müziğinin sevilen ve ünlü ismi Emre Aydın sahne aldı ve konseri izlemeye gelenleri şarkıları ile coşturdu. Birbirinden güzel ve dillere dolanan şarkılarını bu kez İyilik Gönüllüleri için seslendiren sanatçının konseri büyük ilgi ile karşılandı.

Haber720-2

7’den 70’e kadar iyilik için bir araya toplanan İyilik Gönüllüleri bu renkli festivalde halk dansları ekiplerinin gerçekleştirdiği gösteri de gecede büyük beğeni toplayan etkinlikler arasında yer alıyor.

Haber720-3

Gençler birbirinden güzel halk danslarını başarılı bir performansla sergileyerek Yaz Şenliği’ne katılanlardan büyük alkış aldı.

Haber720-4

Gece Kıbrıs Vakıflar İdaresi Genel Müdürü İbrahim Benter’in konuşması ile başladı.

Haber720-5

Benter, geçtiğimiz günlerde Tatlısu bölgesinde bir sahili tek başına temizleyerek sosyal medyada kısa sürede büyük yankı uyandıran Eray Karacamert’e teşekkür belgesi takdim etti. Bu güzel festivalde İyilik Gönüllüleri’ne katılan Eray Karacamert, yaptığı duyarlı davranış ile herkesin büyük takdirini toplamıştı.

Haber720-6

Amacı “İyilik” olan bu güzel festival gecesinde Vakıflar İdaresi etkinlik alanına bir stant kurarak kayıt masası oluşturdu ve İyilik Gönüllüsü kayıtları da alındı.

Haber720-7

Her geçen gün sayıları artan İyilik Gönüllüleri yaptıkları güzel ve anlamlı organizasyonlar sayesinde gençleri daha iyi olmaya sevk ediyor ve daha iyi bir gelecek için çalışmalarını sürdürüyor.

Haber720-8

İyilik Gönüllüleri Güzelyurt Lefke Bölge Sorumlusu Dr. Nurçin İncirli’yi ise gecede bir sürpriz bekliyordu. Kendisinin el işi ile yapılmış bir bez bebeği sahnede Nurçin İncirli’ye hediye edildi. Bu güzel sürpriz ile büyük bir mutluluk yaşayan Nurçin İncirli’yi sahnede İyilik Gönüllüleri Girne Bölge Sorumlusu Oya Kutsal da yalnız bırakmadı.

Haber720-9

Yapılan konuşmaların ardından eğlence ve müzik dolu etkinlikler gece boyunca sürdü.

Haber720-10

Yaptıkları iyilikler ve etkinlikler ile adlarından sıkça söz ettiren ve gönüllere taht kuran İyilik Gönüllüleri mutlu etmeye devam ediyor.

Haber720-11

Haber720-12

Haber720-13

Haber720-14

Haber720-15

Haber720-16

KAYNAK: Kıbrıs Haberci – 13.09.2019