Vakıflar'dan İhtiyaçlı Öğrencilere Eğitim Yardımı 

Kıbrıs Vakıflar İdaresi, devlet okullarında okuyan, ihtiyaçlı ailelerin çocuklarına, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başından bu yana, yaklaşık 1 milyon TL değerinde çeşitli eğitim yardımında bulundu.

Toplumda iyiliği, yardımlaşmayı ve hayırseverliği yaymayı görev bilen Vakıflar İdaresi, ihtiyaçlı öğrencilere desteğini, 2018-2019 eğitim-öğrenim yılında da sürdürdü.

Dönem başında okul idarelerinin belirlediği, ülke genelindeki tüm ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına, kitap, kırtasiye malzemesi, üniforma, spor ayakkabısı ve diğer malzemelerle ilgili yaklaşık 1 milyon TL değerinde eğitim yardımı yapıldı.

Kıbrıs Vakıflar İdaresi'nin, toplumun geleceğini şekillendirecek, yarınlara işik tuyacak olan gençlerin daha kaliteli bir eğitim alabilmelerine olanak tanımak ve daha verimli şartlarda eğitimlerini sürdürebi,lmeleri adına, eğitim yardımları devam edecektir.


1 Milyon TL Değerinde Eğitim Yardımı Yarınlarımıza Ulaştı.

haber411-1   haber411-2  


Ada genelindeki devlet okullarında okuyan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, 1 Milyon TL değerinde üniforma, ayakkabı ve kitap yardımı yapılmıştır.

Ne demiştik? Karşılık Beklemeden İyilik Yapalım.

19.10.2018

Anasayfa

Haberlere Geri Dön