Haber202                               

KKTC Engelliler Dayanışma Derneği, Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ile 250 kişinin bayram sevincini paylaşmak amacıyla engelli aileler için bayram alışverişine başladı.

Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ile engelli ailelere ayakkabı ve kıyafet gibi bayramlık hediyeler veriliyor. Dernek ve Vakıf, çoğunluğu çocuk olmak üzere toplamda 250 kişinin bayram sevincini paylaşmak amacıyla bayrama kadar yoğun bir şekilde çalışmaları devam edecek.

 

KKTC Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay, başlatılan bayram alışverişini sosyal medyadan duyurdu. Suay’ın, sosyal medyada yaptığı paylaşımı şöyle:

“KKTC Engelliler Dayanışma Derneği olarak bayram alışverişine başladık. Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ile engelli ailelerimize ayakkabı ve kıyafet gibi bayramlık hediyeler veriliyor. Çoğunluğu çocuk olmak üzere toplamda 250 kişinin bayram sevincini paylaşmak istiyoruz. Bunun için de bayrama kadar yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz inşallah. Hem Ramazan'ın huzuru, hem bayram heyecanı, hem de çocukların sevinci ile harika günler geçirdiğimiz bu büyük organizasyona destek veren Kıbrıs Vakıflar İdaresi'ne şahsım, kurumun ve camiamız adına teşekkür ediyorum...”

Kaynak : 20.06.2017 Kıbrıs Postası

Haberlere Geri Dön

Anasayfa