Haber_155

Vakıflar İdaresi Genel Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter, Uluslararası Final Üniversitesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Prof. Dr. İbrahim Benter, Rektör Abdullah Y. Öztoprak’ı yeni görevinden dolayı tebrik etti, üniversite hakkında detaylı bilgi aldı. Rektör Öztoprak eşliğinde üniversite binasını gezen Benter, Vakıflar İdaresi ile UFÜ arasında yapılabilecek işbirliği konularını görüştü.

“UFÜ, huzurlu bir eğitim ve çalışma alanı sunuyor”

Prof. Dr. Benter, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada UFÜ'nün kurucularının çok güzel bir yatırım yaptıklarını ve üniversiteyi çok beğendiğini ifade etti. Benter, “İyi tasarlanmış, hem akademisyenlerin hem de talebelerin huzurlu bir şekilde çalışıp, eğitim görmeleri düşünülerek uygun alanlar oluşturulmuş” diyerek üniversitenin tasarım ve planlamasında görev alıp katkı koyanları tebrik etti.

Rektör Öztoprak’ın tecrübelerinin önemine işaret eden Benter UFÜ’ nün kısa zaman içerisinde en kaliteli üniversiteler arasında yer alacağından şüphe duymadığını söyledi. Benter, yakında yeni fakültelerin açılarak Uluslararası Final Üniversitesi’nin büyüyeceğine ve kaliteli eğitimin markası haline gelerek başarı sağlayacağına inandığını belirtti.(17.12.2016) 


Anasayfa

Haberlere Geri Dön