İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ, Kıbrıs Vakıflar İdaresi güvencesi temelinde ülkemizin her yerinde, insanların birbirlerine karşılıksız yardım edebilmesi için bu uğurda hep beraber yapacağımız projelerle, elimizin ulaşacağı her gönülde sevgimizi bırakmak, desteğimizi onlardan esirgemeden paylaşabilmek, iyilik gönüllüleri olarak ülkede farkındalık yaratabilmek ruhuyla kurulmuştur. 


Sizlerde üç ana başlık altında belirlediğimiz yardım türlerimizden herhangi birinde iyilik gönüllüsü olabilirsiniz

 • iyilikgazete                                           

  ÇEVRE TEMİZLİĞİ İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ Sizler de iyilik gönüllüsü olarak daha iyi bir çevre için katkıda bulunabilir, yapacağınız projelerle destek verebilirsiniz.

  GIDA YARDIMI İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ Sizler de iyilik gönüllüsü olarak yardıma ihtiyacı olan kimselere, sokaklarda başı boş dolaşan ve barınaklarda sahipsiz bırakılan hayvanlara yardımda bulunabilir, yapacağınız projelerle onlara destek verebilirsiniz.

  SOSYAL VE DİĞER YARDIMLAR İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ Sizler de iyilik gönüllüsü olarak   yardıma/bakıma ihtiyacı olan insanlara bağış yapabilir, ziyarette bulunabilir, yardım bekleyen ailelere yardımda bulunabilir ve yapacağınız projelerle onlara destek olabilirsiniz.   

                                                                                               
                             

İyilik gönüllüsü olmak için İnternet sayfamızdan başvurabilir veya İdaremizi ziyaret edip kaydınızı yaprıtabilirsiniz.

 

 

 

 

                           
                                   

İyilik gönüllüleri olarak yapılacak olan başvurular sonrasında alınacak başvuru bilgileri İdaremizce oluşturulacak veri tabanında kaydedilip yapacağımız yardım çalışmalarının Vakıflar İdaresi ile koordineli bir şekilde ilerleyebilmesi, tüm ülke genelinde ulaştıracağımız yardımlarla genişleyecek olan fakirlik haritamızda ihtiyaçlı durumdaki insanlarımıza zamanla üreteceğimiz diğer projelerle de ulaşılması hedeflenmektedir


2020-2021-2022 YILI İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İLE İLGİLİ HABERLER.

 


* 2019 Yılı İyilik Gönüllüleri ile ilgili haberler için tıklayınız. *


* 2018 Yılı İyilik Gönüllüleri ile ilgili haberler için tıklayınız. *


* 2017 Yılı İyilik Gönüllüleri ile ilgili haberler için tıklayınız. *


Anasayfa